LGBT’liler Ekrem İmamoğlu’nun arkasında! Mitingde ilginç görüntüler…

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP’li İBB Başkanı’nın katıldığı Sancaktepe’deki mitingde “Ekrem ve Alper Başkanla Özgürce Yaşam Gelecek, LGBT” ve “Ekrem Başkanla tam yol ileri” yazılı pankartlar açıldı.

İmamoğlu’nun konuştuğu esnada LGBT’liler kameraya böyle yansıdı.

LGBT pankartının Yeniden Refah Partisi’nin tabelası altında açılmasıysa böyle görüntüledi.

BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ “GİZLENEN” İTTİFAKTAN MEMNUN

Terör örgütü PKK/KCK/YPG/PYD’nin siyasi uzantısı HDP/DEM Parti ile Cumhuriyet Halk Partisi arasındaki ‘Kent Uzlaşısı‘ adı altında gizlenen ittifakın ardından bir desteğin de LGBT örgütlerinden gelmesi manidar bulundu.

Öte yandan CHP ile DEM Parti arasında İstanbul başta olmak üzere birçok bölgede ‘Kent Uzlaşısı‘ adı altında yapılan seçim pazarlığı terör yuvası Kandil tarafından memnuniyetle karşılandı.

Geçtiğimiz gün Interpol kırmızı bülteniyle aranan firari teröristbaşı Murat Karayılan, CHP ile HDP/DEM arasındaki kirli ittifaka ilişkin “Umut ediyorum ki iyi bir sonuç alacaklardır” ifadelerini kullanmıştı.

ÖZGÜR ÖZEL SAPKIN LGBT’NİN HEP ARKASINDAYDI

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 2021’deki Boğaziçi Üniversitesi eylemlerinde de LGBT amblemlerinin kullanıldığı Kabe fotoğrafının yere serilmesi ve üzerinde şahmeran figürünün yerleştirilmesine tepki göstermek yerine sapkın LGBT’lileri savunmuştu.

Müslümanların mukaddes mekânı Kabe’ye yapılan saygısızlık, toplumda infial oluştururken, dönemin CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Boğaziçi Üniversitesi LGBT yapılanmasına destek vereceğini şu ifadelerle duyurmuştu:

“Boğaziçi direnişinde günlerce terör örgütü bulamayanlar, çareyi bir cinsel yönelimi ‘sapkın’ ve ‘suçlu’ göstermekte buldu. Saray rejiminin cezaevlerinde bırakacak bir gencimiz yok. Paylaşmasam da bir görüşü, bir yaşam biçimini kimsenin şeytanlaştırmasına sessiz kalmayacağım.”Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x